Vítejte na oficiálních stránkách Federace rodin (FRSMS) v České republice.
FRSMS tvoří rodiny z celého světa. Jejich cílem je dosáhnout světa míru a harmonie mezi všemi národy,
rasami a náboženstvími v souladu s vizí manželů Munových, založené na ideálu pravé lásky.

FRSMS považuje za nejdůležitější tři věci: rodinu, mír a sjednocení.

O nás

Jsme hnutí, které zajímá jak budeme žít v budoucnu my i naše děti. Nechceme jen stát opodál, ale ptáme se co proto můžeme udělat teď. Naše aktivity zasahují rodiny, mladé lidi, kulturu, sport, ekonomii, … Jsme mezikulturní hnutí, ale nevidíme soužití jednotlivých kultur jako kompromis, ale jako pochopení o nás - cesta změnyspolečných hodnot, jejich vyzdvihnutí a uznání. Hledáme co je nám všem společné, nacházíme to v nás a dáváme to najevo. Aby toto hlubší pochopení naší společnosti na základě toho co je nám společné bylo široce přijímáno.

Společně vzácní

Každý okamžik ve kterém žijeme znamená pro každého z nás něco jiného. Přesto spolu dokážeme sdílet a bez ohledu na místo kde žijeme a naši kulturu nacházíme společné lidství v každém z nás. Ptáme se odkud pochází toto vyšší společné lidství, které nám umožní se dívat jeden na druhého jako na někoho, kdo je stejně vzácný, jako jsme my sami.

Uznáváme a vyzdvihujeme vzácnost života, lásky, společně sdílených hodnot a pokrevní linie. Nejsme lepší než jiní, a chceme se změnami začínat u sebe. Nevidíme změny v násilných a hrubých gestech nebo činech, ale v příkladu, naplněném životu a vzoru úspěchu a prosperity.

Změny vychází z každodenních maličkostí, viditelných v nevynucené laskavosti lidí. Každý z nás má tu svobodu tak udělat. A možná ještě něco trochu víc. Pochopit vzácnost prostředí, ve kterém žijeme, jeden druhého a ideálu ke kterému směřujeme. Pak není třeba mnoha slov. Život mluví tiše, ale pádně. Vyslovuje časem žitým námi samotnými. A každý rozumí, a cítí zda jsme šťastní a naplnění.

Prostě je to na nás :-), ne jen o nás

To jaká bude budoucnost závisí z velké části na nás, na nás všech žijících na této lodi života plující vesmírem. Není kam utéct, jsme sami se sebou, blízko jeden k druhému a ať chceme nebo nechceme jeden na druhého odkázaní. Co nás čeká? Podívejme se do svých vlastních očí….