21 denní výzva „Čas na naši lásku“

 • Víte, že 70% lidí má problémy se svým partnerem? A co těch zbylých 30%? Ti jsou svobodní. 🙂
 • Víte, po kolika letech manželství páry o sobě vědí nejvíc? Partneři nejlépe znají své touhy a přání po nejméně 2 letech.
 • Víte, že 10% párů i po mnoha letech společného života zažívá důvěrnou, hlubokou a vášnivou lásku?


Jste zvědaví, co dělají trvale se milující manželé jinak? „Některé věci dělám ne, protože to cítím, ale protože vztah to potřebuje!“

Dlouhodobě úspěšný vztah potřebuje:

 1. Rozhodnutí – já jsem se rozhodl/a, že budu milovat tebe i když cestou potkám tisíce dalších.
 2. Sdílení – jsem ochotný/á otevřít své srdce, mluvit o svých touhách, snech, potřebách, starostech a radostech. Také jsem připraven/a ti naslouchat. Budu autentický/á a empatický/á ve svém prožívaní, budu zranitelný/á. Pokud se pohádáme, omluvíme se, odpustíme si a usmíříme se.
 3. Vášeň – sexualita je nejposvátnější zkušeností mého života. Je to vzácný čas propojení našich duší a těl v lásce.

Chtěli vás všechny, kteří chcete mít svěží, vzrušující a láskyplný vztah, pozvat k účasti na této 21 denní výzvě „Čas na naši lásku“. Je to velmi jednoduché ve své podstatě, ale důležité. Každý, kdo si chce výzvu opravdu užít, by měl přijmout následující principy:

 1. Nechme svého vnitřního “kritika” spát.
 2. Každý den si minimálně 21 minut společně s partnerem/kou popovídáme s touhou poznat a objevit v partnerovi něco nového, něco dobrého.
 3. Budeme se na sebe dívat s láskou a vděčností.
 4. Postoj, že chceme mít skvělý vztah se svým partnerem, bude nitkou, která protkává veškeré naše jednání.
 5. Slíbíme si, že svou tvořivou energii použijeme k tomu, aby nám spolu bylo dobře. Začínáme v pátek 3.1. 2020. Na každý den jsme připravili jedno téma jako inspiraci k popovídání. Budeme rádi, když budete sdílet své zážitky. Věříme, že budou láskyplné, vtipné, hluboké… Přejeme mnoho obohacujících chvil s vaší drahou polovičkou.

Chcete se přidat k naší výzvě? Zaregistrujte se mailem do 31.12.2019 na info@federacerodin.cz, do předmětu prosím napište „výzva“.

V sobotu 25. 1. 2020 jste srdečně zváni na Valentýnský ples!
Federace rodin